Sākot no 11 073,-€
(CO2 no 94 g/km)
2 automašīnas noliktavā
 • Black Magic Pearl Effect 1Z1Z
 • Moon White Metallic 2Y2Y
 • Cappuccino Beige Metallic 4K4K
 • Rio Red Metallic 6X6X
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red Uni 8T8T
 • Race Blue Metallic 8X8X
 • Candy White Uni 9P9P
 • Metal Grey Metallic F6F6
 • Denim Blue Metallic G0G0
 • Laser White uni J3J3
 • Rally Green metallic P7P7
 • Pacific Blue Uni Z5Z5

Apraksts

Pārliecinātība tas nav kaut kas, kas vajadzīgs tikai publiskām uzrunām. Tā ir attieksme, kas virza mūs caur dzīvi. Un, ja kādam tā nav dota kopš dzimšanas, tad to droši var aizņemties no ŠKODA Fabia Combi. Tās asās un ģeometriski izteiktās dizaina līnijas ir pārāk drosmīgas, lai pieļautu kautrīgumu. Šī pārliecinātība nav ietverta tikai izskatā vien. Būt tīrasiņu ŠKODA nozīmē, ka tās raksturs ir norūdīts ar neskaitāmi daudz pārdomātām Simply Clever detaļām. Tā ir jaunā, trešās paaudzes ŠKODA Fabia Combi!

Dizains

Lai arī kur Fabia Combi parādītos, visu uzmanība tiek pievērsta Fabia Combi drosmīgajam un izteiktajam dizainam. ŠKODA Fabia Combi ir jaunākais ŠKODA dizaina valodas auglis, tā priekšējie lukturi ar radiatora veido vienotu optisku objektu, ko izceļ vertikālās līnijas un hroma ietvars. Savukārt automašīnas aizmuguri izceļ ŠKODA raksturīgais stils ar tīrām ģeometriskām un šķeltām formām, kas vizuāli savij C formas lukturus ar bagāžnieka vāku, kā arī automašīnas sāniem, kas veidoti ar ļoti izteiksmīgām un asi izteiktām pludlīnijām. Fabia Combi sānu līnijas ļauj lieliski izbaudīt automašīnas krāsu un formu, jo sevišķi, kad veidojas gaismu un ēnu spēle.

Interjers

Automašīnas salons arī izceļas ar modernām un vienlaikus klasiskām formām. Priekšējais panelis tagad ir horizontāli dalīts, kas ļauj komplektējot automašīnu spēlēties ar dažādu krāsu salikumu. Elegantā viduskonsole ir šaurāka nekā iepriekš, un tā vizuāli ir nodalīta.

Pietiekami daudz vietas Jums un jūsu sapņiem

Jaunajā ŠKODA Fabia Combi ir daudz vietas gan pasažieriem, gan to bagāžai. Salons ir nedaudz garāk un platāks kā iepriekš, kā arī priekšā sēdošajiem ir vairāk vietas galvas apvidū. Bagāžas nodalījuma, kas ir lielākais klasē, ietilpība ir 530 litri, kas ir lielākais klasē. Tajā pašā laikā ŠKODA Fabia Combi ir saglabājusi savu kompakto izmēru, kas nozīmē, ka tā ir tikpat veikla ikdienas satiksmē.

Lieliska jauda 

Fabia Combi tiek aprīkota ar jaunākās paaudzes benzīna un dīzeļdzinējiem, kas ļauj izbaudīt braukšanas prieku un vienlaikus rūpēties par dabu. Šie modernie spēka agregāti spēj attīstīt 60 līdz 110 zirgspēku jaudu, tajā pašā laikā uz 100 km patērējot no 3,4 līdz 4,8 litrus degvielas.

Augstākās klases tehnoloģijas

Fabia Combi ir pilnībā sagatavota, lai rūpētos par pasažieru un gājēju drošību. Jaunajā Fabia Combi ir sastopamas tādas drošības sistēmas, kas parasti ir sastopamas tikai augstākas klases automašīnās. Visas Fabia Combi ir aprīkotas ar elektronisko diferenciāļa bloķēšanas funkciju XDS+, kas rūpējas par vadāmību līkumos. Automātiskais bremzēšanas asistents ir vēl viens automašīnā iebūvētais eņģelis. Tas nepārtraukti uzmana automašīnas priekšā notiekošo un brīdina, ja tuvojas briesmas. Tas spēj iedarbināt arī avārijas bremzēšanu, lai samazinātu iespējamās avārijas sekas. Ātruma ierobežotājs savukārt neļauj attīstīt lielāku ātrumu, par to, ko uzstādījis auto īpašnieks.

Viedtālrunis uz riteņiem

MirrorLink™ tehnoloģija ļauj Jūsu tālruņa aplikācijas izmantot Bolero radio ekrānā, savukārt SmartGate ļauj tālrunī saglabāt un apstrādāt visus datus no automašīnas vadības sistēmas.