Sākot no 14 563,-€
(CO2 no 99 g/km)
18 automašīnas noliktavā
 • Black Magic Pearl Effect 1Z1Z
 • Moon White Metallic 2Y2Y
 • Cappuccino Beige Metallic 4K4K
 • Topaz Brown Metallic 4L4L
 • Rio Red Metallic 6X6X
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red Uni 8T8T
 • Race Blue Metallic 8X8X
 • Candy White Uni 9P9P
 • Metal Grey Metallic F6F6
 • Denim Blue Metallic G0G0
 • Laser White J3J3
 • Pacific Blue Uni Z5Z5

Apraksts

ŠKODA „Octavia” trešā paaudze vairāk kā jebkad iepriekš apliecina šā automobiļa unikalitāti savā segmentā un pārsteidz ar nepārspētu ietilpību, jaunu dizainu, plašām funkcijām, novatoriskām drošības un komforta nodrošināšanas sistēmām, zemu degvielas patēriņu, daudzveidīgu „Simply Clever” risinājumu klāstu un „ŠKODA” raksturīgo cenas un ieguvumu attiecību.

Iespaidīgs, dinamisks un mūsdienīgi elegants dizains

Ikviena detaļa atrodas pareizajā vietā, ir ideāli novietota un pārdomāta. „ŠKODA” raksturīgā gaismu grafika ar īpatnējo C formas lukturu profilu ir izpildīta ar nepārspējamu izcilību. Jaunās „Octavia” salonu raksturo sakārtotība, elegance un jo īpaši – plaša ietilpība. „ŠKODA” dizaineri ir pilnībā pārveidojuši automobiļa salonu.

Augstākais komforta līmenis, kura pamatā ir novatoriska tehnoloģija

Pirmo reizi „ŠKODA” automobilim ir uzstādīta adaptīvā kruīzkontrole (Adaptive Cruise Assistant), kura automātiski uztur iepriekš iestatītu distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Jāatzīmē arī jauna vieda gaismu vadības sistēma (Intelligent Light Assistant), kura automātiski pārslēdz tālās un tuvās gaismas, tādējādi palielinot komforta līmeni un uzlabojot satiksmes drošību. Automātiskā stāvvietā novietošanas sistēma (Automatic Parking Assistant) atvieglo „Octavia” novietošanu stāvvietā un izbraukšanu no tās. Nākotnē „ŠKODA” pirmo reizi būs pieejama ceļazīmju atpazīšanas funkcija, kas tiks iekļauta ceļošanas atbalsta sistēmas (Traveller Assistant) komplektācijā. Autovadītāji ar braukšanas režīma izvēlni (Driving Mode Selection) var noregulēt noteiktus transportlīdzekļa pārvietošanās iestatījumus, vienkārši nospiežot pogu. Vēl viens jauninājums ir atbīdāma/paceļama elektriskā panorāmas jumta lūka – caurspīdīgs panorāmas jumts, kas palielina komfortu un labsajūtu, braucot jaunajā „Octavia”. Jaunā „Octavia” tagad ir pieejama arī ar KESSY sistēmu (bezatslēgas iekāpšanas, iedarbināšanas un izkāpšanas sistēma), automātisko durvju un aizdedzes bloķēšanas sistēmu.

Jaudīgi dzinēji ar zemu CO2 izmešu līmeni

Jaunās „ŠKODA Octavia” (1.6 TDI/81 kW) Green Line versijai CO2 izmeši ir tikai 89 g/km, un uz 100 km tā patērē tikai 3,4 litrus dīzeļdegvielas. Kopumā ir pieejami četri benzīna dzinēji, kuros ir izmantota vismodernākā TSI tehnoloģija, un četri mūsdienīgi TDI tiešās iesmidzināšanas dīzeļdzinēji, nākotnē ir plānots arī modelis ar dabasgāzes iekārtu. Visi dzinēji tagad ir pieejami „Green tec” modifikācijā ar startēšanas un apturēšanas sistēmu un rekuperāciju, izņemot attiecīgus zemākā līmeņa benzīna un dīzeļdzinējus.

Ir pieejamas visas dzinēju versijas – līdz pat 1.8 TSI un 132 kW. Ir arī pieejamas modernas mehāniskās un automātiskās DSG transmisijas, tostarp arī pilnpiedziņas modifikācijas. Drīzumā būs pieejama arī „ŠKODA Octavia RS” sporta versija.

Augstākā līmeņa drošība

„ŠKODA” inženieri jaunajai „Octavia” ir izstrādājuši daudzas mūsdienīgas drošības sistēmas, tostarp: 

 • frontālās gaitas/avārijas bremzēšanas atbalsta funkciju (Front Assistant/emergency braking function)  (sākot ar 2013. gada maiju);
 • joslas ievērošanas sistēmu (Lane Assistant), kas uztur „Octavia” braukšanas virzienu;
 • daudzkārtēju sadursmju un bremzēšanas/automātiskas bremžu iedarbināšanas avārijas gadījumā sistēmu (Multicollision-braking/automatic Brake Actuation);
 • salonā esošo cilvēku aizsardzības/transportlīdzekļa nodrošināšanas avārijas situācijā sistēmu (Crew Protect Assistant);
 • autovadītāja darbspējas noteikšanas sistēmu (Driver Activity Assistant), kas nosaka noguruma pakāpi.

Šīs sistēmas palīdz izvairīties no negadījumiem vai ierobežo to sekas braucējiem un citiem ceļu lietotājiem.

Jauna informatīvo un izklaides sistēmu paaudze

Jaunā „ŠKODA Octavia” pārsteidz ar pilnīgi jaunas paaudzes automagnetolas un radio navigācijas sistēmām. Skārienjūtīgie displeji ar tuvināšanas sensoriem un pārvilkšanas funkcijām būs pieejami augstākās klases sistēmās, savukārt jaunā „CANTON” akustiskā sistēma un optimizēti skaņas avoti pasažieru sēdvietās nodrošinās patiešām patīkamu klausīšanos.

„Simply Clever” risinājumu nodrošinātais praktiskums un funkcionalitāte

Priekšmetu drošai nostiprināšanai uz bagāžnieka grīdas var izmantot salokāmus kravas pārvadāšanas palīglīdzekļus. Pirmo reizi „ŠKODA Octavia” ir izmantots abpusējs bagāžnieka grīdas segums. Degvielas piltuves vāciņā ir ievietots ledus skrāpis. Zem autovadītāja sēdekļa atrodas atstarojošās vestes turētājs, bet durvju panelī – nodalījums atkritumiem. Multimediju sistēmas turētājs ir piemērots iPod, mobilā tālruņa un līdzīgu ierīču ievietošanai.