Noliktavā mašīnu nav
 • Black Magic Pearl Effect 1Z1Z
 • Moon White Metallic 2Y2Y
 • Cappuccino Beige Metallic 4K4K
 • Topaz Brown Metallic 4L4L
 • Rio Red Metallic 6X6X
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red Uni 8T8T
 • Race Blue Metallic 8X8X
 • Candy White Uni 9P9P
 • Metallic Grey F6F6
 • Denim Blue Metallic G0G0
 • Laser White Uni J3J3
 • Pacific Blue Uni Z5Z5

Apraksts

Dažām ģimenēm brīvo laiku patīk pavadīt laiku mājās... Tas neattiecas uz Jūsu ģimeni, jo Jūsu ģimenei piemīt piedzīvojumu gars un Jūs dodaties tur, kur visu nosaka daba? Labi! Izbraucieni pie dabas nozīmē dubļainus zābakus, braukšanu pa meža ceļiem un pļavām. Šādai ģimenei nepieciešams atbilstošs auto, ar ko var doties visur, piemēram, ŠKODA Octavia Scout.

Iedomājieties, plašu un komfortablu ģimenes universāli, kurā pietiek vietas gan pasažieriem, gan viņu bagāžai. Iedomājieties auto, ar kuru ir aizraujoši braukt, un kurš nodrošina izcilu vadāmību pat ekstremālos apstākļos. Tieši tāds ir jaunā ŠKODA Octavia Scout. Tā raksturs atklājas ne tikai ārējā izskatā. Lai Jūs varētu bezrūpīgi baudīt bezceļus, Scout ir pieejams tikai ar 4x4 visu riteņu piedziņu

Dizains

Spēcīgais spoleris ar sudrabotu aizsargvāku priekšējā bamperī veido Scout nikno ārieni un uzlabo aerodinamiku. Priekšējā bamperī integrēti Scout īpašā dizaina miglas lukturi ar pagriezienu izgaismošanas funkciju. Auto iespējams aprīkot ar pievilcīgiem Bi-Xenon priekšējiem lukturiem ar AFS (adaptīvo priekšējā apgaismojuma sistēmu) apvienojumā ar LED diožu dienas gaitas lampām. Standarta jumta reliņiem viegli piestiprināt šķērsstieņus un turētājus no ŠKODA oriģinālo piederumu klāsta – tie noderēs slēpju, sniega dēļu un divriteņu pārvadāšanai. Dekoratīvās durvju sliekšņu uzlikas ar Scout gravējumu ir oriģināls risinājums, kas vienlaikus ir gan vizuāli pievilcīgs, gan arī praktisks. Aizmugurējais bamperis ar sudrabotu aizsargpārklāju piešķir spēcīgu siluetu auto virsbūvei, ko pasvītro arī plastmasas riteņu arku moldingi un durvju sliekšņi. Aizmugurējie lukturi izgaismojas dubultā "C" formā, un tos iespējams aprīkot ar energoefektīvām LED diodēm.

Interjers

Interjers izceļas ar pievilcīgiem augstas kvalitātes apdares materiāliem. Ja esat ādas apdares piekritējs, varat izvēlēties Native Brown krāsas salona apdari ar Alcantara dabīgo un mākslīgo ādu. Scout logo uz sēdekļu apšuvuma, stūres un ātrumpārslēga ir īpaši pamanāmas interjera detaļas.

Simply Clever

Kā jau pilntiesīgs ŠKODA ģimenes loceklis, Octavia Scout piedāvā virkni Simply Clever risinājumu. Piemēram, divpusējo bagāžnieka grīdas pārklāju. Viena tā pusē ir paklājs, bet otrā izturīga gumija. Tāpēc, pirms došanās pārgājienā, vienkārši apgrieziet to ar gumiju uz augšu, lai ar dubļainajiem zābakiem nenosmērētu paklāja segumu. Tā ir niecīga detaļa, taču, līdzīgi kā dzīvē, mazām lietām bieži vien ir liela nozīme. 

Drošība

ŠKODA prioritāte ir drošība. Euro NCAP drošības testos ŠKODA Octavia ir saņēmusi augstāko 5 zvaigžņu vērtējumu. Šī pati drošības pakāpe attiecas uz Octavia Scout, taču visi Scout ir aprīkoti ar 4x4 pilnpiedziņas sistēmu, kas papildus palielina drošību uz ceļa.

Dzinēji

Octavia Scout ir pieejama ar 1.8 TSI benzīna dzinēju, kas attīsta 180 zirgspēku jaudu. Šis dzinējs komplektācijā ar sešpakāpju DSG automātisko pārnesumkārbu Scout ātrumu 100 km/h ļauj sasniegt 7,8 sekundēs. Dīzeļdzinēju cienītājiem tiek piedāvāti divi 2.0 TDI dzinēji ar 150 vai 184 zirgspēku jaudām. Jaudīgākais no tiem tiek komplektēts ar sešpakāpju DSG automātisko pārnesumkārbu, bet otrs ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Protams, šāds auto nav iedomājams bez pilnpiedziņas sistēmas.