Noliktavā mašīnu nav
 • Magic Black Metallic 1Z1Z
 • Moon White Metallic 2Y2Y
 • Rio Red Metallic 6X6X
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red Uni 8T8T
 • Race Blue Metallic 8X8X
 • Candy White Uni 9P9P
 • Metal Grey Metallic F6F6
 • Laser White Uni J3J3
 • Steel Grey Uni M3M3
 • Rallye Green Metallic P7P7

Apraksts

Jaunā ŠKODA Octavia RS — visu laiku ātrākā Octavia

Trešās paaudzes Octavia RS un Octavia Combi RS pārsteidz ar saviem jaudīgajiem dzinējiem, sulīgo dizainu un inovatīvajām tehnoloģijām. Jaunais auto piedāvā tās pašas priekšrocības, ko jaunā ŠKODA Octavia – augstākā līmeņa funkcionalitāti, izcilu ietilpību, augstāko drošības līmeni, modernākās drošības un komforta palīgsistēmas, kā arī teicamu cenas un kvalitātes attiecību.

Pircējiem ŠKODA Octavia RS tiek piedāvāta ar diviem jauniem dzinējiem – 2,0 litru, 220 ZS benzīna turbodzinēju vai 2,0 litru, 184 ZS turbodīzeli. Benzīna TSI dzinējs kombinācijā ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu Octavia RS ļauj līdz ātrumam 100 km/h ieskrieties nieka 6,8 sekundēs un sasniegt 248 km/h lielu maksimālo ātrumu, kas ir par 6 km/h vairāk kā spēja iepriekšējās paaudzes Octavia RS. Ar dīzeļdzinēju un manuālo pārnesumkārbu Octavia RS sprintu līdz 100 km/h spēj veikt 8,1 sekundē un tās maksimālais ātrums ir 232 km/h.

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzi, jaunās paaudzes Octavia RS dzinēji ir jaudīgāki un tajā pašā laikā par 19% ekonomiskāki. Standarta komplektācijā ir iekļauta Start-Stop un bremžu spēka reģenerācijas sistēmas. Bez tam abus dzinējus būs iespējams komplektēt arī ar sešu pakāpju DSG divu sajūgu automātiskajām pārnesumkārbām.

Pašsaprotami, ka ŠKODA Octavia RS ir aprīkota ar mūsdienīgu sporta balstiekārtu, kas ir ļāvusi optimizēt kompaktā sporta automobiļa vadāmību. Salīdzinot ar standarta Octavia, RS ir zemāka par 12 mm (Octavia Combi RS – 13 mm). Automašīnas aizmugurē ir izmantots pilnīgi jauna daudzsviru balstiekārta. Savukārt, priekšējā piekare, pateicoties Makfersona statņiem un trīsstūrveida apakšējām svirām, ir ļoti precīza un informatīva. Vadāmību uzlabo arī progresīvā, elektromehāniskā stūres iekārta, kas vadītājam ļauj ar mazāku piepūli veikt asus līkumus. Automašīnas saķeri un vadāmību līkumos, maksimāli samazinot nepietiekamas pagriežamības efektu, uzlabo elektroniskā diferenciāļa bloķēšanas sistēma XDS, kas ir integrēta elektroniskajā stabilitātes kontrolē ESC.

Gan Octavia RS, gan Octavia Combi RS izstaro ŠKODA autosporta gēnus. To dizains ir veidots tā, ka jebkurš garāmgājējs šajos auto atpazīst jaunākos un sportiskākos ŠKODA modeļus. Priekšpuses dizainā dominē radiatora reste ar RS emblēmu, izteiksmīgas gaisa ieplūdes ar šūnveida restēm, izteiksmīgs RS stila priekšējais bamperis, miglas lukturi, kā arī biksenona priekšējie lukturi, kuros iestrādātas LED dienasgaismas. Automašīnas aizmuguri izceļ tumšs difuzors ar atstarojošu joslu visas automašīnas platumā un divi trapeces formas izpūtēji. Aizmugurējos lukturos LED diožu rindas ir izkārtotas ŠKODA tipiskajā "C" burta formā. Īpaši sportisku niansi piešķir aizmugurējais spoileris, kas Combi RS versijai ir izveidots kā jumta spoileris.

Salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes RS, jaunais auto ir par vairāk kā 8 cm garāks un par 4,5 cm platāks. Savukārt riteņu garenbāze ir garāka par 10,2 cm, kas ir ļāvis samazināt riteņu pārkares un kopējo automašīnas veidolu padarīt vēl sportiskāku. Protams, neiztrūkstošas ir sarkanās krāsas bremžu mašīnas, kas piešķir papildus emocijas spēcīgajām proporcijām, ko veido izteiktās pludlīnijas. Standarta komplektācijā Octavia RS ir aprīkota ar 17 collu lietajiem diskiem un 225/45 R17 riepām, taču tiks piedāvāti arī 18 un 19 collu vieglmetāla diski.

Jaunās ŠKODA Octavia RS interjers veidots sportiskā stilā, izmantojot melnus apdares materiālus. Vadītājam un blakussēdētājam ir izstrādāti jaunas formas RS stila sporta sēdekļi, bet trīs spieķu stūres rata apdarei ir izmantota perforēta āda. Arī pārnesumu pārslēga un rokas bremzes apdare ir veidota no ādas. Pedāļi un durvju sliekšņi ir izstrādāti no nerūsējošā tērauda. Instrumentu panelī ir atrodams Maxi DOT displejs, kuram ir unikāls RS dizains. Kā ierasts, uz stūres rata, sēdekļiem, paklājiņiem un citiem salona elementiem ir redzami RS logotipi.

Bez neskaitāmajām sportiskajām niansēm, jaunā Octavia RS lepojas ar daudzām citām īpašībām un elementiem. To vidū ir neskaitāmi "Simply Clever" risinājumi, iespaidīgs plašums vadītājam un pasažieriem, kā arī klasē rekordlielais bagāžas nodalījums – attiecīgi 590 vai 610 litri.