Sākot no 13 058,-€
(CO2 no 94 g/km)
4 automašīnas noliktavā
 • Black Magic Pearl Effect 1Z1Z
 • Moon White 2Y2Y
 • Cappuccino Beige Metallic 4K4K
 • Rio Red 6X6X
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red Uni 8T8T
 • Race Blue Metallic 8X8X
 • Candy White Uni 9P9P
 • Metal Grey Metallic F6F6
 • Denim Blue Metallic G0G0
 • Laser White Uni J3J3
 • Rallye Green Metallic P7P7
 • Pacific Blue Uni Z5Z5

Apraksts

Rapid Spaceback ir pirmais ŠKODA kompaktklases modelis ar hečbeka tipa virsbūvi. Kā jau visi jaunākie ŠKODA modeļi Rapid Spaceback izceļas ar savu dinamisko dizainu, salona ietilpību, neskaitāmiem "Simply Clever" risinājumiem un plašām individualizācijas iespējām. Tas ir jauns standarts Eiropas pirktākajam auto segmentam. 

Dizains

Lai arī jaunā Rapid Spaceback dizains ir veidots līdzīgi pārējiem jaunajiem ŠKODA modeļiem, tam ir neatkarīgs izskats un īpašs šiks. Tas ir auto, kas izstaro sportisku svaigumu un dinamisku eleganci. Salīdzinot ar ierastiem hečbekiem, tas izskatās sportiskāks un vizuāli atšķirīgs. ŠKODA Rapid Spaceback dinamisko siluetu izceļ izteiktās virsbūves līnijas, garā riteņu garenbāze (2602 mm), kā arī augstā un asā plecu līnija. Atšķirībā no daudziem citiem hečbekiem Rapid Spaceback virsbūvē ir trešais sānu stikls — starp "C" un "D" statni — aiz aizmugurējām durvīm.

Viena no galvenajām šī automobiļa priekšrocībām ir iespēja to individualizēt — kā papildaprīkojums ir pieejams liels stikla jumts, kas stiepjas no priekšējā vējstikla līdz pat aizmugurējam stiklam, ļaujot visiem mašīnā sēdošajiem pilnībā izbaudīt zvaigžņotās debesis. Rapid Spaceback ir pieejami arī divu veidu bagāžnieka vāki, vienam no tiem stikls turpinās gandrīz līdz pat numurzīmei. Tas automobilim ar stikla panorāmas jumtu piešķir pavisam īpašu izskatu. Dinamisko veidolu noslēdz melnais aizmugurējais spoileris virs aizmugurējā stikla un melns difuzors aizmugurējā bamperī.

Interjers

Jaunā Rapid Spaceback interjers izceļas ar moderniem apdares materiāliem, īpaši izstrādātu sēdekļu apdari un sportisku trīsspieķu stūres ratu. Kā jau katram ŠKODA modelim, arī ŠKODA Rapid Spaceback ir ļoti ietilpīgs salons, kaut arī tā kopējais garums ir par 18 centimetriem mazāks kā Rapid — pasažieriem aizvien ir ārkārtīgi daudz vietas. Rapid Spaceback lepojas ar savā klasē lielāko vietu aizmugurējo pasažieru kājām un lielāko augstumu. Līdzīgi ir arī ar bagāžas nodalījumu — tas ar 415 vai 1380 (ar nolocītiem sēdekļiem) litriem ir viens no ietilpīgākajiem klasē.

To visu papildina neskaitāmi "Simply Clever" risinājumi. Piemēram, no papildaprīkojuma saraksta iespējams izvēlēties dubulto bagāžas nodalījuma grīdu, kas ļauj bagāžnieku sadalīt divās horizontālās daļās. Ja arī nepieciešams bagāžas nodalījums ar maksimālu ietilpību, dubultā bagāžas nodalījuma grīda nav jāņem ārā un jāatstāj mājās. To vienkārši var nolaist līdz zemākajai pozīcijai. Daudzi "Simply Clever" risinājumi ir aizgūti no Rapid — piemēram, ledus skrāpis, kas novietots aiz degvielas bākas vāciņa, abpusējs bagāžas nodalījuma paklājs un neliela miskaste durvju apšuvuma kabatā. Citu risinājumu vidū ir jau labi pazīstamais stāvvietu čeku turētājs, viedtālruņu un glāžu turētāji, kā arī daudzi citi.

Drošība

ŠKODA Rapid Spaceback drošības ziņā neatpaliek no citiem ŠKODA modeļiem. Bagātīgais drošības aprīkojuma klāsts lieliski pasargā pasažierus. Standarta komplektācijā ir iekļauti priekšējie un sānu drošības spilveni, drošības jostas ar maināmu augstumu un savilkšanas funkciju, regulējami galvas atbalsti, kā arī ABS un ESC sistēmas. Drošības sistēmu klāstu iespējams papildināt ar ksenona lukturiem, riepu spiediena kontroli, miglas lukturiem ar pagriezienu izgaismošanas funkciju un kalnā braukšanas asistentu.

Dzinēji

Rapid Spaceback dzinēju paletē ir atrodami četri benzīna dzinēji un divi dīzeļdzinēji. Šo moderno un ekonomisko dzinēju jauda ir no 75 līdz 122 zirgspēkiem. Pirmo reizi Rapid modeļiem tiks uzstādīts arī 1,6 turbodīzelis ar 90 zirgspēku jaudu, kas GreenLine versijā Rapid Spaceback uz 100km ļauj vidēji patērēt vien 3,8 litrus dīzeļdegvielas un oglekļa dioksīda izmešu apjomu samazina līdz 99 g/km.