Informācija klientiem

ŠKODA Service App — palīgs tavā kabatā

Dārgās lēdijas un džentelmeņi,

Jūs noteikti esat dzirdējuši, ka Volkswagen Group intensīvi veic izmeklēšanu saistībā ar dažos dīzeļdzinējos izmantotās programmatūras nesakritībām. 

Kopš 2016. gada jūnija mēs uzsākām servisa kampaņu. Mūsu mērķis bija līdz 2016. gada nogalei vairākās kārtās laist klajā visus programmatūras atjauninājumus.

Tehniskie risinājumi tika izstrādāti visiem skartajiem ŠKODA automobiļiem, un nodoti izvērtēšanai Automobiļu sertifikācijas aģentūrai Lielbritānijā. Šobrīd mēs aktīvi sadarbojamies ar britu varas iestādēm un sagaidām, ka pavisam drīz varēsim uzsākt tehnisko risinājumu ieviešanu visu klientu automašīnām.

Lai noskaidrotu vai Jūsu automašīnā ir uzstādīta nesakritības radošā programmatūra, lūdzam sazināties ar Jūsu ŠKODA autorizēto partneri vai arī aizpildīt on-line pieprasījumu ŠKODA Dīzeļdzinēju akcijas aplikācijā.

Tiklīdz tiks izdots Jūsu automašīnai atbilstošais programmatūras atjauninājums, Jūs saņemsiet uzaicinājumu vienoties ar autorizēto ŠKODA partneri par servisa apmeklējumu.

Mēs vēlamies izskaidrot vairākas lietas: Mūsu klientu un sabiedrības uzticība aizvien ir mums ļoti svarīga. Mēs ļoti nožēlojam, ka ir radusies šāda situācija. Ļoti nozīmīga informācija mūsu klientiem ir tā, ka arī šobrīd viņu automobiļi ir pilnīgi droši un ir izmantojami satiksmē. Mēs uzņemamies pilnu atbildību un segsim problēmas novēršanas izmaksas.

Pateicamies par sapratni!