Sākot no 24 754,-€
(CO2 no 97 g/km)
8 automašīnas noliktavā
 • Lava Blue Metallic 0F0F
 • Magnetic Brown Metallic 0J0J
 • Black Magic Pearl Effect 1Z1Z
 • Bussiness Grey metalic 2C2C
 • Moon White Metallic 2Y2Y
 • Cappuccino Beige Metallic 4K4K
 • Brilliant Silver Metallic 8E8E
 • Corrida Red uni 8T8T
 • Candy White Uni 9P9P
 • Quartz Grey metallic F6F6
 • Laser White Uni J3J3
 • Jungle Green Metallic L2L2
 • Pacific Blue Uni Z5Z5

Apraksts

Būdams mūsu flagmanis, Superb ir uzņēmuma nākotnes celmlauzis. Mēs ielūkojāmies uzņēmuma pieredzes bagātās vēstures dzīlēs un, iedvesmojoties no tā laika inovatīvā ŠKODA automobiļu dizaina, mēs radījām jaunu, strauju un precīzu ģeometrisku formu dizaina valodu, kas automobiļa izskatu padara vienlaikus dinamisku un izsmalcinātu. Taču tā nebūtu ŠKODA, ja tā nebūtu funkcionāla. Tāpēc mēs palielinājām iekšējos izmērus, radot pārsteidzoši ietilpīgu un ērtu salona telpu, papildinot to ar vēl vairāk Simply Clever detaļām nekā jebkad agrāk.

Superb Combi dizains aicina jūs ne tikai skatīties no malas, bet arī aplūkot to tuvāk. Raksturīgās ģeometriskās kontūras un straujas, dinamiskas līnijas palīdz atklāt visa automobiļa kopējā dizaina eleganci. Rezultātā mēs ieguvām satriecošas precizitātes un dizaina tandēmu. Apgaismojums ne tikai izgaismo ceļu, bet arī iedvesmo. No Čehijas kristāla darināšanas tradīcijām ir aizgūts jaunā Superb skatiens — ir greznākais, kāds jebkad izgaismojis ceļu.

Pilns ar pārdomātiem risinājumiem Superb Combi ieskauj pilnā komfortā, sniedzot ērtības jebkurā dzīves situācijā — gan ļaujot baudīt garus pārbraucienos, gan nodrošinot izklaides iespējas, esot ceļā. Padariet vidi automobilī vēl mājīgāku ar maigu, ērtu un harmonisku salona apgaismojumu, radot ideālu noskaņu, piemērotu jūsu ikdienas izbraucieniem.

Ar 660 litru ietilpību, ko iespējams palielināt pat līdz 1950 litriem, nolaižot aizmugurējo sēdekļu atzveltnes, Superb Combi ir nepārspējama bagāžas nodalījuma ietilpība. Taču, palielinot ietilpību, nedrīkst aizmirst arī par praktiskumu. Tāpēc esam izstrādājuši Simply Clever risinājumus, kas padara bagāžas ievietošanu nodalījumā vēl vieglāku. Pat automobilī tagad ir vieta visam. Jaunajā Superb Combi ir daudz dažādu nodalījumu, kabatu un turētāju, kas palīdz uzturēt jūsu eleganto interjeru kārtībā, kā arī jūsu mantas drošībā, nebaidoties tās saplēst, vai kaut ko izliet.

Jūs varat sazināties ar saviem paziņām, strādāt un pat izklaidēties jaunajā Superb. Jaunā radio un navigācijas sistēmu paaudze nodrošina augstākā līmeņa saziņas iespējas, kuras jūs varat lietot līdzās savu mobilo ierīču labākajām funkcijām, atrodoties ceļā. Pasažieri aizmugurē var pievienot arī savas ārējās ierīces. Superb Combi jūsu ērtībām piedāvā arī plašu asistējošo sistēmu klāstu, kas sniedz nepārspējamu komfortu un drošību neparedzētās situācijās.

Laurin & Klement aprīkojuma versija atspoguļo perfektu augstas klases elegances un jaunāko tehnoloģiju apvienojumu. Tas ir skaistuma, oriģinalitātes, drošības un maksimāla komforta iemiesojums. Viens no piemēriem ir adaptīvā šasija, kas pielāgo automobiļa piekari atbilstoši ceļa apstākļiem, kā arī jūsu braukšanas stilam, nodrošinot maksimāli ērtus braukšanas apstākļus.

Ja Superb dizains jūs valdzina no ārpuses, tad, palūkojoties tuvāk, zem dzinēja pārsega, liks jūsu sirdij pukstēt straujāk. Jaunā dzinēju paaudze nodrošina satriecošu komfortu, vienlaikus saglabājot veiktspējas un vides ietekmes rādītājus augstā līmenī. Plašajā dzinēju klāstā noteikti atradīsies piemērotākais tieši jums.